Emek Sera Sistemleri olarak geniş çapta sunduğumuz ürün portföyü ve ihtiyaca uygun çözümler üretmek ilk gayemizdir. Başta Türkiye olmak üzere dünya çapında bir üretim operasyonu ile siz de değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Alanınıda usta üretim kadromuz ile her projede maksimum titizlik ve kalite ile özveri birleştirip uzun yıllar dayanımı olan konstrüksiyon sistemleri üretiyoruz.

       

Ürün yelpazemiz de Türkiye'de genel seracılık alanında kabul gören blok sera, tünel sera, venlo sera, gotik sera ve muz seralarını sizlerle buluşturuyoruz. Öte yandan dünyada kendini ispatlamış tamamı alüminyum ve polikarbon levhalardan oluşan hobi seralarımızı Türkiye pazarına ilk getiren şirketiz, tamamı kendi tasarımımız olan hobi seraların kullanım alanları villalar, siteler, kamp alanları, üniversiteler, anaokulları, yazlıklar, bahçeler ve çiftliklerdir. Bu zamana dek kendimizi ispatladığımız bir çok projede müşterilerimizin geri dönüşü ve memnuniyetleri bizi daha da güçlendirmektedir. Gerek ticari anlamda gerekse hobi anlamında ki her proje bizim için aynı kaliteye sahip olmak zorundadır. Türkiye'deki sera endüstrisini geliştirmek öte yandan her türlü metal konstrüksiyon projelerinin imali için bize danışabilirsiniz. Üretim destek elemanlarımızla, inşaat ve ziraat mühendislerimiz ve deneyimli teknik kadromuzla birlikte memnuniyetinizi sağlamak temel ilkemizdir.

 

Ürünler

Tünel Seralar

Blok Seralar

Climatic Serisi

Fide Seraları

Hobi Seraları